Telenovėlės
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telenovėlės

~Naujas stilius, naujas logo - VISKAS NAUJA~
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Camila Bordonaba

Go down 
AutoriusPranešimas
Paloma
Moderatorė
Paloma


Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2007-11-04
Age : 30

Camila Bordonaba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Camila Bordonaba   Camila Bordonaba Icon_minitimeTr. 11 07, 2007 6:29 pm

Interviu:

Negyvensiu kartu, kol nesusituoksiu"

Pradejo vaidinti "Chiquititas", triumfavo su Erreway, vaidino pagrindini vaidmeni seriale "El patrón de la vereda", o dabar prades dirbti kartu su Andrea del Boca.

Absoliuti sekme ir jos gyvenimas nuo mazens buvo toks: nuolatiniai filmavimaisi, mokykla, keliones su grupe, spektakliai teatruose. Dabar Camila Bordonaba isgyvena pati graziausia laika, euforija. Ji pradejo gyventi nepriklausoma gyvenima, neseniai atsiskyre nuo tevu ir dabar gyvena savo bute.

Ji buvo viena is aktoriu, kuri daugiausiai sezonu suvaidino seriale "Chiquititas". Paskui pradejo vaidinti seriale Rebelde Way ir tapo maistinga ErreWay grupes nare. Kvartetas uzkariavo milijonus gerbeju sirdziu visame pasaulyje, ypac Izraelyje. Praitais metais ji atliko savo pirmaji pagrindini vaidmeni (su aktoriumi Gustavu Bermundezu) seriale "El patrón de la vereda", o kita menesi ji taps Andrea del Boca dukterimi seriale "Gladiadores de pompeya".

Ji, vis delto, netiki: ''Nezinau ar busiu aktore visa savo gyvenima",- abejoja. Taip pat priduria: "Nedirbu del pinigu, man labai malonu matyti vaikus, kurie dziaugiasi manimi, nesuprantu tokiu aktoriu, kurie tuo nesidziaugia, o sudaro kontarkta tik del pinigu." Jau du metai, kai Camila studijuoja kino direkcija (nezinau kaip tokia specialybe lietuviskai vadinasi) ir sako, kad kai baigs sias studijas, prades studijuoti vidines dekoracijas (manau, Lietuvoje isvis tokios specialybes nera) "Tam turiu talenta".

Camila uzaugo televizijoje. Jos pirmasis debiutas buvo, kai Cami tebuvo vos 2 metu. Vaidindama ji kopiavo 5 metais vyresne savo seseri Melina. Taciau Camilai darbas televizijoje greit atsibodo ir ji grizo i normalu gyvenima. Ji pradejo lankyti plaukimo bureli bei aerobika. Sitai jai padejo veliau, jai buvo lengviau mokytis Chiquititas serialo sokiu.

"Rytais eidavau i mokykla, o per pietus iki vakaro filmuodavausi programoje. Turejome viena sale, skira mums. Ten galejome ruostis pamokoms, valgyti, miegoti... Tai buvo kaip vaiku darzelis, o Cris Morena - musu antroji mama. Ji budavo visur. Jei kas jausdavosi blogai ar turedavo problemu mokykloje, ji mums stengdavosi padeti. Buvo labai gerai praleisti savo vaikyste ir paauglyste dirbant pas Cris. I Chiquititas patekau dar visai mazyte, o isejau jau budama paaugle. Nors budama maza ir vaidindama pas Cris as jauciausi kaip panele. As nieko nepraradau pradedama dirbti televizijoje. Nors mirdavau is nuovargio, vistiek eidavau i sokius su savo draugemis.

Pirma karta Camila pasibuciavo vaidindama seriale. "Buvo baisu, nes kamera mus filmavo is virsaus ir turejome labai ilgai buciuotis. Ir as klausiau saves, kada visa tai baigsis? Po dvieju metu ji isimylejo. Tai buvo vyras 14 metu vyresnis uz Camila, kuris tapo Erreway grupes techniku(Chochi). "As per Erreway isvykas valgydavau Palitos de la Selva (cia kazkos uzkandis), o jis ateidavo ju is manes pavogti. Ir mes pasilikdavome valgyti ir kartu ziuredavome televizoriu. Budavo labai linksma, ir as niekada nepagalvojau, kad jis man patinka iki tol kol Chochi manes nepakviete i pasimatyma."

Camilos ir Chochi santykiai buvo slapti kokius tris menesius. Jis buvo issiskyres ir turejo dukra, kuri dabar yra 4 metu amziaus. Niekas is grupes nezinojo apie judvieju romana iki tol kol Camila papasakojo Cris apie Chochi ir jos draugyste. "Esu ji labai isimylejusi ir noriu, kad viskas testusi kaip yra dabar, be promblemu." Chochi paliko darba Erreway. Dabar jis turi kita darba ir nori studijuoti vadyba. "Ji pamatai ir ji isimyli,- sako Camila,- mano seima ji labai myli."

Vestuves? Kaip beveik visada Camila turi savo aiske nuomone:"Jokiu budu niekada negyvensiu su juo iki tol kol nesusituoksiu.Ir tuo labiau nesusilauksiu vaiko. Mano viena drauge pastojo 19 metu ir kai tai suzinojo ir man papasakojo, verke. Man pirmiausia turetu buti civiline santuoka, baznycia ir tik po to gyvenimas kartu. Ir man patiktu butu jauna mama, kokiu 25 metu amziaus."


Camila toliau dainuoja

Dideli zingsni padare dainuodama grupeje "Erreway" net trejus metus. Dainininke ir aktore veliau dainavima paliko tiesiog kaip hobi, bet jo neapleido.
Veliau Camila dainuoti pradejo seriale "El patron de la vereda" . Zinoma, veliau pristatinejo savo albuma, tai aisku kele tos telenoveles reitingus.
Bet tai nesibaige tuo, ateinanciais metais Camilos laukia daug darbu, vienas is ju seriale "LOS GLADIADORES DE POMPEYA" ... Ten taip pat ruosiamasi kurti naujas dainas.. Ten nebus vien meiles romanai, tai bus susije ir su muzika.


Tai dar karta irodo, kad Erreway tikrai nebesusikurs ir negris, nes , kaip matote, viena is nariu Camila B. jau tikriausiai ir gales leisti savo albuma.




Stai interviu su Cami:

As manau, kad tarp Sisi ir Marizzos yra kazkas bendro , ar ne?
-Taip, nors Marizza buvo labiau suaugus, ji sauke ant viso pasaulio, ji juo slykstejosi.Ji kovojo uz teisybe, ji buvo pasiruosusi apversti pasauli aukstyn kojom, kad tik butu teisybe.Na Marizza nuolat krete sunybes, o Sisi dar viska, kad butu linxmiau, kad isgyventu.
Kas yra bendro tarp tu dvieju personazu ir Camilos Bordonabos?
-As labiau panasi i Marizza(juokiasi). As sakau tai kas man nepatinka, as kovoju, kad butu teisybe. Pas mane nera to svelnumo,stiprybes, kaip pas Sisi, o gaila Galbut, kad mano gyvenimas nebuvo toks kaip Sisi. Aciu Dievui. As turiu mama, teti ir nuostabia seima. As galiu sau leisti rodyti kaprizus. Sisi stengiasi padaryti savo gyvenima laiminga, nes jai daug ko truksta.
Ar tu pati renkiesi vaidmenis?
-Ne, kada Raulis(rezisierius "El patron de la vereda" ) man paskambino , papasakojo siek tiek apie serialo siuzeta, bet pats vaidmuo nebuvo pilnai baigtas, buvo dar kelios merginos siam vaidmeniui, Raulis dar nezinojo kas tixliai ji vaidins.Na galu gale,jis issirinko mane.
Jeigu tau pasiulytu dabar vaidmeni ramios , be savo nuomones merginos, tu noretum ji atlikti?
-Zinoma, as buciau laiminga jei man tektu atlikti toki vaidmeni. Is visu vaidmenu, kuriuos atlieku, as ko nors ismokstu. As zinau, kad nuolat kur nors skubu, visada darau viskas greitai ir galbut toks vaidmuo duotu man siek tiek ramybes, kurios as kolkas mazai turiu As niekada nevaidinau blogu vaidmenu, "Floricientoj" as atlikau dviguba vaidmeni Palomos ir Chuljetos. Tai buvo puiku - puiku buvo butu tuo kuo nesi
Tu mokeisi teatro ar dramos?
-Ne, man didziausios pamokos buvo "Mazyliai"...sokiais, dainavimas. Mes visi ten daug ko ismokom. Darbas buvo labai intensyvus, mes dirbome su labai gerais aktoriais, kurie mus labai daug ko ismoke.
Su kuo tu dabar noretum labiausiai suvaidinti?
-As noreciau dirbti su Felipe Colombo. O siaip tai su visais noreciau suvaidinti As labai ilgiuosi Benjos....
Pakalbekim apie muzika.Kas tau labiausiai patinka?
-Man patinka viskas. Labiausiai Cami ir Felis Ispanijoje
Atgal į viršų Go down
http://paola-nunez.forumotion.com
Paloma
Moderatorė
Paloma


Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2007-11-04
Age : 30

Camila Bordonaba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Camila Bordonaba   Camila Bordonaba Icon_minitimeTr. 11 07, 2007 6:31 pm

Biografija

Tikras vardas:Camila Bordonaba
Gimimo data:1984 09 04
Pravarde:Cato
Apie ja:Yra labai pavydi ir linksma
Augintiniai:Papuga Rocio ir suo Homero
Megstamiausia spalva:Melyna
Megstamiausias maistas:Makaronai (Camila vegetare)
Desertas:Citrininis pyragas
Gerimas:Sodos vanduo
Laimingas skaicius:17
Hobis:Kinas
Megstamiausi gyvunai:Bezdzione ir begemotas
Gimimo vieta:Palomaras
Ugis:1.63 - 1.67
Seima:Mama tetis ir broliai
Kiek metu tavo tevams:mamai 47 teciui 48
Geros savybes:atvira
Blogos savybes:pavydi
Talismanas:mano suo
Ar vaikstai i futbolo rungtynes:aisku!
Megstamiausia TV programa:Simpsonai
Rasytojas:Ernan Xese
Megst.metu laikas:pavasaris
Gimtadieni svencia su draugais.
Megstamiausias sportas:Plaukimas ir aerobika
Meg.futbolo klubas:Cikaga
Meg.aktoriai:Vupi Goldberg,Fernando Miras
Meg. filmas "Keiciantis iprocius"
Idomiausias zanras:Itemptas
Meg.grupe:"Ginklai ir rozes"
Meg.dainininkai:Carlis Gracia, Diego Torez
Meg.Daina:"Kapitonas Marielis"
Geriausia vieta:Sostines
Noretu gyventi kitoje salyje
Niekada nebuvo isimylejusi savo draugu
Idealus vyras:Diego Torez
Niekada nesako komplimentu
Troskimas:kad pasaulis pasikeistu i geraja puse
Nemegsta Argentinos politikos
Atgal į viršų Go down
http://paola-nunez.forumotion.com
 
Camila Bordonaba
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Telenovėlės :: Aktoriai ir Naujienos :: Aktoriai-
Pereiti į: